Рус Укр Eng
Категории Информация
01 сентября 2021

Александр Малинин

Цена: 500-1500 грн

Дом Офицеров
г. Винница, пл. Победы, 1
Купить билет
500-1500 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Александр Малинин"

01 сент., среда
19:00
500-1500 грн
Купить билет

О событии

Малінін — співак, без чиїх пісень уявити естраду вже просто неможливо. Мистецтво Олександра Малініна підкорило серця мільйонів. Його художній стиль, сповнений високого благородства і гідності, зрозумілий всім і, безумовно, увійшов до скарбниці естрадної культури. Творчість Малініна органічно поєднує традиції романсу і сучасне звучання. Його глибокі і щирі інтонації змушують тремтіти серця публіки, особливо її жіночої частини! Ми чуємо характерну задушевність, Єсенінський бунтарський дух, відчайдушну завзятість і аристократичну витонченість. Співак вже багато років вірний своєму сценічному образу і репертуару. Пісні він вибирає сам, віддаючи перевагу віршам з глибокої внутрішньої енергетикою, творами поетів-класиків.

За свою сольну кар’єру Олександр домігся колосальних результатів. Звання народного артиста, наявність іменного знака на «Площі зірок», престижна музична премія «The World Music Awards» за найбільшу кількість проданих дисків — все це є у Олександра Малініна. Втім, не величезна кількість дисків є головним показником популярності артиста. Пісні, які назавжди оселилися в серцях слухачів і аншлаги, які супроводжують концерти Малініна — головні досягнення співака!

З 1988 р Малінін випустив близько 30 альбомів, два з них — «Червона калина» (2003) і «Чарiвна Скрипка» (2006) — на українській мові.

Предварительный заказ