Категории Информация
Кассы Добавить событие
На бис: Metallica с Оркестром Tribute Show
08 сентября 2024

На бис: Metallica с Оркестром Tribute Show

Цена: 590-890 грн

Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр ім. М.К.Садовського
м. Вінниця, вул. Театральна, 13
Купить билет
590-890 грн
Купить билет

Заказать билеты на "На бис: Metallica с Оркестром Tribute Show"

Продолжительность события — 120 минут.
08 сент., воскресенье

О событии

МІСТО НАСТІЛЬКИ ГУДІЛО ВІД АЖІОТАЖУ НА ОСІННІЙ КОНЦЕРТ "METALLICA З ОРКЕСТРОМ TRIBUTE У ВИКОНАННІ ЗІРОК УКРАЇНСЬКОГО РОКУ", ЩО ОРГАНІЗАТОРИ ДОДАЛИ КОНЦЕРТ "НА БІС" 08.09.2024! БА БІЛЬШЕ, ПОЧУВШИ СОТНІ ЗАПИТІВ ГЛЯДАЧІВ, ГУРТ ДОДАЄ ДО СЕТ-ЛІСТУ ЩЕ ОДИН ЗОЛОТИЙ ХІТ ГУРТУ METALLICA — THE UNFORGIVEN!

Цей концерт - це унікальна можливість наживо зануритись у потужну атмосферу культового гурту Metallica у поєднанні із багатогранним звучанням симфонічного оркестру.

Гарантує отримання незабутніх емоцій склад проєкту: Вокал: фіналіст та переможець численних вокальних шоу - Ігор Петров Барабани: автор легендарної рок-адаптації пісні «Toxic» - Володимир Ахременко Ритм-гітара: фронтмен гурту FONTALIZA, обраний Океаном Ельзи на розігрів стадіонного шоу - Павло Холошев Соло-гітара: не лише лідер одного із найвідоміших триб'ют гуртів на Iron Maiden, а ще й людина, що розділяла сцену із оригінальними учасниками Iron Maiden, Scorpions та Guano Apes - Сергій Ніфатов Бас-гітара: автор та амбассадор Jazzcaster, українського всесвітньо відомого гітарного бренду Woodstock - Богдан Сорокін Презентує магію симфонії спеціально підібраний для цієї програми оркестр, щоб відповідати всім надзвичайно високим технічним стандартам музики Metallica. В цей незвичайний вечір у Вас буде понад півтори години, за які Ви встигнете забути про все, що знаходиться поза межами концертного залу, цілком віддатись енергії музики гурту Metallica та стати свідками дійсно щирих емоцій, котрі створять гамму спогадів. Після виступу Ви зможете із близькими обговорити кожну ноту, кожен удар барабаної палички, кожен штрих струнників. Те що відбудеться на цьому епічному шоу, стане темою теплих розмов і спогадів захопливих історій із життя, що супроводжувалися музикою Metallica. ПАМ’ЯТАЙТЕ, КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ОБМЕЖЕНА, І ПОКИ ВИ ВАГАЄТЕСЬ ТА ЗВОЛІКАЄТЕ, НАЙКРАЩІ МІСЦЯ ВЖЕ РОЗКУПОВУЮТЬ!

Предварительный заказ
Заявка на промо-код