Категорії Інформація
Каси Додати подію
Grandma's Smuzi
13 квітня 2024

Grandma's Smuzi

Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «КОНЦЕРТИ»

Mont Blanc
вулиця Соборна, 34, Вінниця
Grandma's Smuzi
Grandma's Smuzi
16 квітня, 18:30 Харків 490 грн Купити
18 квітня, 18:30 Полтава 440-890 грн Купити
19 квітня, 18:30 Дніпро 490-790 грн Купити
20 квітня, 18:30 Запоріжжя 440 грн Купити
21 квітня, 18:30 Кривий Ріг 440-890 грн Купити

Про подію

Grandma’s Smuzi вирушають у свій перший європейський тур “Весна прийде!”

У березні найпопулярніші рок-хіти в україномовній адаптації від Grandma’s Smuzi прозвучать на сценах Польщі, Німеччини, Чехії та Австрії, даруючи усім шанувальникам неймовірну атмосферу рок-н-ролу та великий заряд енергії.

Одразу після повернення зі свого Європейського туру “Весна прийде!” відбудеться його продовження містами України. Цього разу Grandma’s Smuzi відправляються у захоплюючу музичну подорож по локація з наявними фан-зонами, де кожен шанувальник зможе насолоджуватись улюбленою музикою в особливій атмосфері.

Гурт не забуває і про тих, завдяки кому може творити в ці складні часи, тож в рамках всього туру “Весна прийде!” збиратиме кошти для потреб бригади НГУ «Азов». Grandma’s Smuzi вірять у підтримку своїх шанувальників та у те, що разом вдасться закумулювати якомога більше коштів для наших захисників.

Не втрачайте нагоди отримати неймовірну музичну подію, яка об’єднає музикантів та шанувальників їхньої творчості не тільки на хвилях рок-н-ролу, а й у важливих благодійних зусиллях.

До зустрічі на концертах “Весна прийде!” разом із Grandma’s Smuzi!

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код