Рус Укр Eng
Категорії Інформація
08 березня 2022

Руслан Бєлий "Свій голос" (Вінниця)

Ціна: 450-1650 грн

Будинок Офіцерів
м. Вінниця, пл Перемоги, 1
Купити квиток
450-1650 грн
Купити квиток

Замовити квитки на "Руслан Бєлий "Свій голос" (Вінниця)"

08 бер., вівторок

Про подію

Руслан Бєлий в Вінниці!

8 березня 2022 року на всіх чарівних дівчат чекає справжній подарунок. Концерт стендапера Руслана Бєлого у Вінниці. Розумний, дотепний та холостий артист! Зірка телевізійних проектів та учасник КВК! У подарунок прихильникам розумного гумору Бєлий везе нову програму “Свій голос”. Внутрішній голос є у кожного з нас, але треба вміти його чути і не зраджувати власній мрії. Ми живемо у світі, де ніхто нікому не винен. Проте більшість перешкод, які ми бачимо на своєму шляху, це плід наших ілюзій та упереджень.

Стендап-концерт “Свій голос”

Стереотипи оточують нас всюди і часто змушують зраджувати собі. Жінки - слабка стать. Чоловіки - не повинні показувати свої емоції. Яким повинен бути шлюб? Як подолати конфлікт поколінь? Чому ми самі перетворюємось на наших батьків? Це лише частина питань, яких торкнеться Руслан Бєлий у своєму виступі. І головна вишенька на торті: відомий комік розповість, яка жінка потрібна йому самому, як він бачить своє власне життя і стосунки.

Відверто. Щиро. Смішно. По-Бєлому. Приходьте. Щоб потрапити на концерт Руслана Бєлого в Вінниці, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ще більше  неймовірних концертів в афіші Вінниці шукайте у нас на сайті.

Куди запросити дівчину на Восьме березня у Вінниці? На концерт Руслана Бєлого!

  1. Дорослий гумор для розумних людей
  2. Нова концертна програма
  3. Чоловіча розмова про життя
Попереднє замовлення